Less is More to Polska marka stworzona z pasji do zdrowego stylu życia, natury i podejścia less waste. Chcemy pokazywać, że mniej znaczy więcej w każdym aspekcie naszego życia! Warto przekonać się by stawiać w życiu na jakość, a nie ilość. Nasze produkty oparte są w 98% na naturalnych składnikach, pozostałe 2% odpowiedzialne są za piękny, delikatny zapach (dobry także dla alergików!) i trwałość naszych produktów. Ważnym aspektem jest także dla nas troska o dobro zwierząt, dlatego nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i są w pełni wegańskie.

Stosuj rano i wieczorem (jeśli Twoja skóra potrzebuje więcej stosuj także w ciągu dnia!) Nanieś niewielką ilość kremu na oczyszczoną i suchą skórę, a następnie wklep. Nasze kremy szybko się wchłaniają, dlatego będą idealne także pod makijaż!

Nasze kremy lubią chłodne i zacienione pomieszczenia. Dzięki ich naturalnym składom kremy od momentu otwarcia słoiczka są ważne 3 miesiące.

Tak, tak i jeszcze raz! Nasze kremy dzięki specjalnej, naturalnej formule nadają się do skóry nawet tej bardzo wrażliwej. Zależało nam na stworzeniu kremów, które sprawdzają się przy delikatnej skórze bo sami taką posiadamy i wiemy jak trudne jest znalezienie delikatnego ale jednocześnie skutecznego kremu!

Jak najbardziej, dzięki naturalnym składnikom jest bezpieczny w tym wyjątkowym okresie! Jednak nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, więc jeśli chcesz się upewnić warto skonsultować to ze swoim lekarzem.

Jeśli nie jesteś uczulona na żaden składnik znajdujący się w kremie- odpowiedź brzmi TAK! Nasze kremy mają 98% składników naturalnych, pozostałe 2% odpowiadają za zapach (bezpieczny dla alergików) i trwałość produktów.

NIE MA MOWY! Less is More to marka kochająca zwierzęta. Zwierzęta to nasi przyjaciele,  chcemy im pomagać, a nie krzywdzić. Angażujemy się w akcje charytatywne dotyczące zwierzaków i chcemy jak najbardziej im pomagać- mops Franek (członek ekipy Less is More) pilnuje tych spraw.

Marka Less is More jest Polską marką, wszystkie etapy tworzenia produktów odbywają się tutaj. Z innych krajów czerpiemy jedynie inspirację odnośnie składników- aby były ciekawe i skuteczne dla skóry, ale pamiętaj jesteśmy MADE IN POLAND.